znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEKOLUMNY GŁOŚNIKOWE PRESTIGEZESTAWY GŁOśNIKOWESUBWOOFERYGŁOŚNIKI INSTALACYJNEPRODUKTY ARCHIWALNE
startKolumnyKolumnyZestawySubwooferyGŁoŚnikiProduktylinkikontakt
START              NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

START
 

TANNOY to firma z ogromnymi tradycjami, założona przez Guya R. Fountaina w roku 1926. Jest więc najstarszą na świecie firmą zajmującą się produkcją urządzeń głośnikowych. Od momentu powstania Tannoy zdołał wypracować sobie znaczącą pozycję na rynku jako producent wybitnych konstrukcji głośnikowych zarówno do zastosowań domowych, jak i profesjonalnych.
Obok zaawansowanych konstrukcyjnie i drogich modeli klasy High-End, firma Tannoy od pewnego czasu proponuje serie kolumn budżetowych wykorzystujących wszystkie nowatorskie rozwiązania firmy. Najnowszy produkt w którym odnajdziemy całe 80 letnie doświadczenie producenta to zestaw kolumn do kina domowego o nazwie Arena. Z pewnością potencjalnym klientom przypadnie do gustu nietuzinkowy wygląd kolumn wchodzących w skład zestawu a także bardzo dobrej jakości dźwięk.
Dużą popularnością wśród klientów cieszą się kolumny z serii Sensys w których także zastosowano przetworniki Dual Concentric i SuperTweeter.
Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się także linia Mercury Fusion- spadkobierczyni obsypanej nagrodami pod koniec lat 90-tych linii Mercury. Na uwagę zasługują również niewątpliwie nowatorskie głośniki instalacyjne do montażu sufitowego oraz ściennego oraz unikalne drewniane systemy kina domowego serii HTS.

Reasumując jeśli szukasz czegoś więcej niż sprzętu audio - filozofii dźwięku oraz najlepszej historii jego wiernego odwzorowania w formie stylowej i przemyślanej przez pokolenia najlepszych inżynierów - Tannoy będzie dobrym wyborem.

Z przyjemnością zapraszamy Cię do odsłuchu wybranych modeli z oferty Tannoy w sali akustycznej sklepu Media-Centrum w Warszawie.Data ostatniej aktualizacji katalogu produktów firmy TANNOY: 09.09.2017
UWAGA: W związku z wahaniem kursu walut cena produktu w dniu zakupu może różnić się od ceny przedstawionej w katalogu na tej stronie.UWAGA !!!
Kupując tylko w SKLEPACH AUTORYZOWANYCH masz gwarancję zakupu produktu oryginalnego z pisemną gwarancją. Sieć sklepów Media-Centrum sprzedaje TYLKO ORYGINALNE produkty marki TANNOY pochodzące od legalnych i oficjalnych dystrybutorów producenta, z polską pisemną gwarancją oraz możliwością otrzymania faktury. W przypadku naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej zakupiony u nas sprzęt można przesłać bezpośrednio do serwisu lub do nas.

Możesz być pewny że zamawiając u nas zamawiasz produkt w 100% oryginalny czego potwierdzeniem są komentarze nabywców zamieszczone tutaj !Regulamin sprzedaży wysyłkowejPROMOCJE
 
Kolumna głośnikowa surroundowa podstawkowa Revolution DC4

Więcej o Kolumna głośnikowa surroundowa podstawkowa Revolution DC4kod: Tannoy Revolution-DC4
kategoria: Kolumny gŁoŚnikowe
stara cena: 2599.00 PLN
nowa cena: 2349.00 PLN
Obudowy kolumn linii Revolution mają trapezowy przekrój poziomy co przyczynia się znacznie do minimalizacji fal stojących powstających w ich wnętrzu, ...
więcej...
Zestaw kolumn głośnikowych 5.0 ARENA

Więcej o Zestaw kolumn głośnikowych 5.0 ARENAkod: Tannoy ARENA
kategoria: Zestawy gŁoŚnikowe
cena: 4599.00 PLN
80 lat tradycji zobowiązuje, ale zmusza też do stałego poszukiwania nowych dróg rozwoju. Tym razem szkocki Tannoy wtłoczył swoje sztandarowe rozwi...
więcej...
 

SŁOWNIK
 
Dual Concentric
SuperTweeter
Konfiguracja D'Appolito
WideBand
Bi-wiring